Ga naar de inhoud
Home » Berichten » Tentoonstelling » Individuele Tentoonstellingen » Preview ART3F Brussel editie 2024

Preview ART3F Brussel editie 2024

Preview van onze deelname aan de internationale kunstbeurs ART3F Brussel editie 2024

Anita Fleerackers

Hemeldonk 9, B-2275 Gierle

Toro Gold L1 © Anita Fleerackers - Preview van onze deelname aan de internationale kunstbeurs ART3F Brussel editie 2024
Toro Gold L1 © Anita Fleerackers

Preview ART3F Brussel editie 2024

Beste Klanten, beste kunstliefhebbers.

Mag ik jullie van harte uitnodigen op de Preview van onze deelname aan de
internationale kunstbeurs ART3F Brussel editie 2024 .

Voorsmaakje van wat er te zien zal zijn in mijn stand, bij een tasje koffie en een lekker Chocinis chocolaatje.

Benieuwd of één van de kunstwerken in jouw interieur past? Wij komen jouw favoriete kunstwerken graag bij jou thuis presenteren zodat je de juiste keuze kan maken.

Wil je toch wachten tot op de beurs, dan kan je hier gratis inkomkaarten naar keuze komen ophalen. We zien je dan later terug op de beurs.

Dus van harte welkom in Hemeldonk 9, B-2275 Gierle.

Preview open op:

zaterdag 16 november 2024, van 14:00 tot 18:00 u
zondag 17 november 2024, van 10:00 tot 18:00 u

Van Harte Welkom !

Artstudio Anita Fleerackers
Hemeldonk 9
B-2275 Gierle

België

Anita Fleerackers

Natuur? Natuurlijk Natuur! Natuur was altijd al een bron van inspiratie voor kunstenaars. Ook voor Anita is het een onuitputtelijke bron voor haar inspiratie. Lees meer…

Gevoelens en karakters

Gevoelens en karakters, minimalistisch weergegeven.
Telkens opnieuw, met de hand opgebouwd in verschillende etappes, wachten, composities en evenwicht zoeken, telkens opnieuw. Een beeld moet goed zitten want ook al zet je er bij het bakken je mooiste kleur op, wanneer de vorm slecht is zal de mooie kleur niet helpen.
Het aanvoelen van materialen, de tijd nemen hiervoor. De klei respecteren noem ik dat, want wanneer ik te snel werk wraakt de klei zich, is niet akkoord en spuugt zijn woede in duizend stukjes uit in de oven.

Prachtige kleuren. Pixelisme!

Prachtige kleuren van de natuur in alle seizoenen. ‘s Ochtends vroeg, de vrieskou die in de lucht hangt bij het opkomen van de zon. Ze geeft een prisma aan kleuren in de lucht, of de zon, die door de nevel probeert door te breken. De vele tinten groen in de lente en de pracht van bloesems, zomer aan zee, herfst met alle tinten roodbruingeel. Winter, een achtergebleven roos bedolven onder de sneeuw. Haar schilderijen zijn memories, die zoals foto’s duizenden pixels bevatten, opgebouwd door vierkantjes van ongeveer 1cmX1cm. Pixelisme! Arbeidsintensief maar tegelijk rustgevend, en uniek.

Klik hier om mijn werk te bekijken.

John John Hoelen

John John is een vaste waarde in onze galerie. We kennen hem door zijn speelse omgang en minutieus werken met afval. Hij is uren bezig met sorteren, platdrukken, verknippen en plakken. Optimisme en hoop is in zijn werk het hoofdthema.

John speelt met afval en laat het schitteren, hij maakt het onsterfelijk. Benieuwd naar wat John brengt? Kom gewoon langs om een kijkje te nemen en overtuig jezelf. Klik hier om zijn werk te bekijken.

Jimmy Groen

Jimmy Groen heeft een heel bewogen leven achter zich, alles wat er kan tegenzitten als kind zat tegen. Al zijn creativiteit werd onderdrukt tot op een bepaald moment de opgesloten creativiteit ontploft en hij met pastel, aquarel, olieverf, gemengde technieken en potlood aan de wereld verteld wat hij ziet, wat hij voelt en wat hij beleeft. Klik hier om zijn werk te bekijken.

Preview ART3F Brussel editie 2024

Stand Anita Fleerackers © Anita Fleerackers
Stand Anita Fleerackers © Anita Fleerackers

Vorige tentoonstellingen

ArtExpo New York

ArtExpo New York - Anita Fleerackers in Stand MECENAVIE
Toro Orage Fire ! © Anita Fleerackers. ArtExpo New York – Anita Fleerackers in Stand MECENAVIE

Artexpo New York ontwikkelt voortdurend nieuwe programma’s die opkomen voor de kracht van de kunst om gesprekken op gang te brengen die we anders misschien niet zouden hebben.

Vond plaats in Pier 36 in Manhattan’s trendy Lower East Side en toont zowel opkomende als iconische kunstenaars, van Andy Warhol en Robert Rauschenberg tot Yayoi Kusama en Mr. Brainwash.

RED DOT MIAMI

RED-DOT-MIAMI - Anita Fleerackers in stand MECENAVIE
RED-DOT-MIAMI – Anita Fleerackers in stand MECENAVIE

Red Dot Miami biedt een indrukwekkende reeks speciaal samengestelde programma’s die exposanten, professionals uit de kunstindustrie en geselecteerde non-profitorganisaties en instellingen in de schijnwerpers zetten.

Vond plaats in het iconische Mana Wynwood in het hart van het bloeiende Wynwood Arts District en loopt samen met zusterbeurs Spectrum Miami. Red Dot bood de unieke kans om in contact te komen met blue-chip galeries en opkomende kunstenaars – allemaal onder één dak.

Venetië

Anita Fleerackers in Venice ! © Anita Fleerackers in BORDERS ART FAIR 2023 - VENICE INTERNATIONALE KUNSTBEURS - Palazzo Albrizzi-Capello Venetië,tijdens dezelfde periode van de 18e Biënnale van Venetië voor architectuur. Een internationale ontmoetingsplaats en uitwisselingsproject.
Anita Fleerackers in Venice ! © Anita Fleerackers

Mijn werken “Sparkling” werden geselecteerd en tentoongesteld in Venetië, BORDERS ART FAIR voor de exposities HYBRID IDENTITIES – SECRET SPACES – FUTURE LANDSCAPES – VENICE INTERNATIONALE KUNSTBEURS.

Het festival richt zich op het concept “grenzen”, tussen de ziel en het lichaam, de mens en de stedelijke ruimte, de stad en de grond. Het festival analyseert het idee van menselijke en stedelijke grenzen, hoe mensen ze beleven en hoe ze worden gewijzigd in de hedendaagse maatschappij. Ieder mens leeft in een wereld waarin de grenzen en de grenzen zijn houding en gedrag bepalen, de vrijheid beperken en een gevoel van vervreemding creëren. De mens reageert door de grenzen te doorbreken en een nieuwe manier van leven te vinden. Wij stellen ons een wereld voor van “vloeibare steden”, waar verschillen nieuwe mogelijkheden creëren in plaats van sociale barrières te vormen.

Cancun MEXICO

Museo Maya de Cancun, INAH, Mexico
Museo Maya de Cancun, INAH, Mexico

Twee van mijn digitale werken ‘The Horse Illusion’ en ‘The Red Bull’ zijn officieel opgenomen in de private collectie van Museo Maya de Cancun, INAH, Mexico

Médaille d’Or

Anita Fleerackers - Artiste Numérique - Medaille d'Or Europe 2021 Création Artistique - Lauréate du Palmarès
Anita Fleerackers – Lauréate du Palmarès

Met mijn werken “ SPARKLING” werd ik genomineerd met “Médaille d’Or” Europe 2021  Création Artistique Anita Fleerackers Lauréate du Palmarès. Editions Des Musees et de la Culture EDMC-Europe.

Le 17 Février 2021 a eu lieu le II ème concours numérique artistique en distanciel, avec Jury en délibérations connectées. Ce concours numérique EUROPE 2021 CRÉATION ARTISTIQUE, réalisé par les Editions des musées et de la culture EDMC-Europe, avec le support technique du site www.artisticmuseography.com, a pour objectif la mise en valeur et le développement de la création européenne dans les Arts. Lees meer…

Deel dit bericht: